Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utorch ut01 zklamání

12. 2. 2018

Utorch UT01 má být svítilna skvělých vlastností, příjemné velikosti a vychytaných detailů za velmi příjemný peníz "z venku".

img_3597-1024x881.jpg

Svítilna přišla v pěkné krabičce s klipsem, který lze nasadit obráceně a nasadit tak svítilnu na kšilt čepice, šňůrkou na zápěstí a rezervním těsněním. Po vybalení jsem měl z baterky opravdu radost, která však skončila v momentě vložení baterie a prvního testování. Svítilna se totiž sice bez problémů zapla a všechny režimy (4 + 3 blikací) fungovaly skvěle až do vypnutí. Pak už svítilnu nešlo zapnout, jedině povolit a utáhnout koncovku a zapnout, ale po dalším vypnutí bych zase musel povolit a utáhnout koncovku, což, jak jistě uznáte, dělá baterku prakticky nepoužitelnou. Takže byť je vybavená skvěle, dokonce lze v pokročilém nastavení definovat výkon jednotlivých výkonostních stupňů, v dalším testování a tak i recenzi nemá smysl pokračovat. Co se týče reklamace zboží - objednal sem baterku ze zahraničí a reklamace v podstatě neexistuje a jen těžko se uplatňuje vrácení peněz nebo výměna zboží.

Po chvíli hledání na netu jsem zjistil, že nejsem zdaleka sám, kdo obdržel nefunkční svítilnu utorch. Svítilny utorch se projevují velkou poruchovostí jak už z výroby, tak během používání a tímto Vás chci před koupí varovat.

Závěrem hodnotím svítilnu jako nefunkční a nákup ze zahraničí jako katastrofu, kterou u položek nad 50Kč vidím jako velmi riskantní

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dík

(Brumla, 14. 2. 2018 11:15)

Našel jsem pár videí, kde tuhle baterku za asi 300 vychvalovali do nebes a uvažoval jsem o ní, no kvůli tvojí recenzi ji teda nevezmu. Ale mohls rozepsat výbavu a režimy i když nefunguje.

Re: dík

(vlkodlaq, 15. 2. 2018 15:28)

Recenzí nechci říct, že všechny svítilny Utorch jsou špatné, jen, že koupě je riskantní.